Bardzo udany weekend dla tenisistów z IKS START
04-12-2017

W sobotę (2 grudnia) III ligowa drużyna IKS START w składzie: Przemysław Gierak, Piotr Pabich, Mateusz Sarzała, Dominik Ciszewski i Arkadiusz Ciszewski zdecydowanie pokonała na wyjeździe drużynę MLUKS II Brzeziny 7 : 3.

Był to ostatni mecz w I rundzie rozgrywek drużynowych III ligi i warto zaznaczyć, że drużyna IKS START plasuje się na 4 miejscu, mając 16 punktów, tak jak 4 inne zespoły i stratę 2 punktów do lidera. Sytuacja ta stwarza szansę na rywalizację w rundzie rewanżowej o awans do II ligi.

Natomiast w niedzielę (3 grudnia) siedmiu zawodników IKS START reprezentowało Klub na Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorów w Łodzi.

Podczas turnieju zawodnicy IKS START zajęli pierwsze miejsce - Marcin Sankowski, a drugie - Grzegorz Janczewski. Obaj reprezentować będą województwo łódzkie na Grand Prix Polski, który odbędzie się w dniach 15-17 grudnia w Wałbrzychu.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Powiat-Zdunskowolski