Zapraszamy do szkół ponadgimnazjalnych. Notatnik Powiatowy - wydanie edukacyjne
22-02-2017

Głównie do gimnazjalistów, ich rodziców i opiekunów adresujemy najnowsze wydanie Notatnika Powiatowego. W wydaniu prezentacja szkół ponadgimnazjalnych powiatu zduńskowolskiego. Warto sprawdzić przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej!

Zapraszamy !

Wersja tradycyjna (papierowa) dostępna jest bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, bibliotece, szkołach średnich i gimnazjach.

Elektroniczna wersja Notatnika Powiatowego: http://pliki.powiatzdunskowolski.pl/Epublikacje/Notatnik/2017/Notatnik-Nr34-2017/Default.html