Międzynarodowy Kongres Biogospodarki
10-10-2016

W dniach 6-7 października 2016 r.  powiat zduńskowolski z firmą PPH KLIMEKO Bogusław Klimczak, działającą na terenie powiatu zduńskowolskiego, uczestniczyli w IV Międzynarodowym Kongresie Biogospodarki w Łodzi. Celem Kongresu było stworzenie korzystnej atmosfery wokół innowacyjnego, efektywnego i konkurencyjnego podejścia do wsparcia rozwoju biogospodarki.

Podczas dwudniowego Kongresu mieliśmy okazję zaprezentować Powiat oraz  produkty firmy PPH ,,Klimeko’’. Była to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z gośćmi z całego świata oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych.