naglowek.jpg
 
Aktualności
KOLEJNY ROK Z E-BOOKAMI W ZDUŃSKOWOLSKIEJ BIBLIOTECE
07-10-2016

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli kolejny raz podpisała porozumienie o współfinansowaniu i współużytkowaniu dostępu do publikacji elektronicznych w serwisie IBUK LIBRA w ramach współpracy Bibliotek Publicznych Województwa Łódzkiego – Użytkowników Serwisu IBUK LIBRA.

 

Od 01 października 2016  r. do 30 września 2017 r.  czytelnicy biblioteki mogą bezpłatnie korzystać z 1700  elektronicznych publikacji oferowanych przez  Wydawnictwo Naukowe PWN SA. Użytkownicy  w cyfrowej wypożyczalni znajdą min.: podręczniki  akademickie, książki naukowe  z różnych dziedzin wiedzy oraz chętnie czytaną beletrystykę.  Z wirtualnej czytelni można korzystać z dowolnego miejsca poprzez urządzenia mobilne np. laptop, smartfon, tablet.


 S e r d e c z n i e   z a p r a s z a m y  do skorzystania z oferty i odbierania  indywidualnych PIN KODÓW. Jedynym warunkiem  korzystania z  IBUKÓW  jest dostęp do Internetu i posiadanie aktualnej karty bibliotecznej naszej książnicy.

 

Zainteresowane osoby zapraszamy po odbiór kodów do Wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zduńskiej Woli ul. Łaska 12. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 43 823 30 62 i na stronie www.bibliotekazdwola.pl.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg