naglowek.jpg
 
Aktualności
Drugi etap kolarskiego wyścigu w powiecie zduńskowolskim
19-08-2016

W czwartek na terenie powiatu zduńskowolskiego odbył się drugi etap  23. Wyścigu Kolarskiego "Po Ziemi Łódzkiej" – Karton Polska Tour.

Start oraz meta wyścigu wyznaczone zostały przy Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym (ulica Piwna). Każdy z kolarzy miał do pokonania 4 okrążenia o łącznej długości niespełna 100 kilometrów, a każdy przejazd przez linię mety był też punktowanym lotnym finiszem.

Żółtą koszulkę lidera udało się utrzymać Dzmitrwowi Nazarankowi z Białorusi, który jest na prowadzeniu również w klasyfikacji punktowej. Na wyróżnienie lidera w klasyfikacji siedemnastolatków zasłużył Uladzislau Tsimoshyk z Białorusi.


Etap w Zduńskiej Woli wygrał Dawid Burczak z nr 95 z grupy SMS Świdnica, drugie miejsce zajął Bartosz Rudyk z nr 15 z grupy Stal Ocetix Grudziądz, trzecie miejsce Mikołaj Konieczny z nr 89 z grupy SMS Świdnica.
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg