Wyścig kolarski w strugach deszczu
01-07-2016
Galerie:

Wczoraj 30 czerwca przez nasz powiat przejechał 3. etap 27. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

Obok Elektronika znajdował się lotny finisz, miejscu w którym pierwszy zawodnik otrzymuje punkty. Peleton wystartował z Pabianic, dalej jechał przez Zduńską Wolę, Widawę , a finiszował w Sieradzu. Dzielni kolarze przejeżdżali w strugach deszczu, który nie przestał padać nawet na chwilę. 3 Etap Wyścigu liczył razem 84 km.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji i zabezpieczeniu wyścigu składamy:

• Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli,
  • Powiatowemu Zarządowi Dróg w Zduńskiej Woli,
  • Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli,
  • Ochotniczym Strażom Pożarnym z Gminy Zduńska Wola i Gminy Zapolice,
  • młodzieży i ich opiekunom:

* z Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Karsznicach,

* z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach,

• Zespołowi Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.