Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju i trójboju lekkoatletycznym
17-05-2016

Zduńskowolski Szkolny Związek Sportowy w ramach zadania sportowego wspieranego przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli zorganizował Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju i trójboju lekkoatletycznym.

W czwórboju lekkoatletycznym po końcowy sukces sięgnęły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli (dziewczęta) oraz Szkoły Podstawowej nr 10 w Zduńskiej Woli (chłopcy). Te same szkoły triumfowały również w trójboju lekkoatletycznym z tą różnicą, że pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła "Dziesiątka", zaś wśród chłopców triumfowała "Siódemka".