Zapraszamy na galę kapel podwórkowych
03-07-2015

Już po raz 12. w Szadku spotkają się kapele podwórkowe. Ogólnopolska Gala Kapel Podwórkowych rozpocznie się w najbliższą niedzielę, 5 lipca o godz. 14 w szadkowskim amfiteatrze.

Wystapią kapele ze Śląska, Wielkopolski i okolic Warszawy. Do tańca zagrają: Kapela Podwórkowa z Brzeźnia, Kapela Podwórkowa "Pożarniki" z OSP Woźniki, Kapela EKA z Gostynia, Kapela "Spod Dębu" z Mzurek, Kapela „Romana” z Częstochowy, Kapela "Złoczewianie", Kapela "Fakiry" z Piotrkowa Trybunalskiego, Kapela "Webry" ze Zduńskiej Woli, Kapela Podwórkowa "Sędziej" z Sędziejowic, Radomszczańska Kapela Podwórkowa oraz gospodarze Kapela Podwórkowa „Szadkowiacy".

Imprezę organizują Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku i kapela "Szadkowiacy"

Zapraszamy!