Uczniowie witają wakacje
26-06-2015

Dziś zakończenie roku szkolnego i początek oczekiwanych przez dzieci i młodzież wakacji.

Uczniom, którzy kończą rok wytężonej nauki, gratulujemy osiągniętych wyników, które są zasługą ich samych, ale też pracujących z nimi na co dzień nauczycieli. Dlatego z okazji zakończenia roku szkolnego, wszystkim Państwu – dyrektorom szkół i placówek oświatowych powiatu zduńskowolskiego, nauczycielom, pracownikom administracji - dziękujemy za rzetelny trud i  odpowiedzialną pracę dydaktyczną i wychowawczą, za działania na rzecz edukacji.

Wszystkim życzymy miłych i bezpiecznych wakacji !

Na zdjęciach zakończenie roku szkolengo w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli