Rozstrzygnięcie konkursów muzealnych zainaugurowało Dni Miasta
19-06-2015

Na dziedzińcu Muzeum Historii Miasta rozstrzygnięto konkursy muzealne „Moja przygoda w muzeum”, „Detale małej architektury” i „Rodzinne historie”, w których nagrody ufundował, między innymi, powiat zduńskowolski. Kilkunastu uczestników odebrało je z rąk Piotra Niedźwieckiego, prezydenta Zduńskiej Woli i Wojciecha Rychlika, starosty zduńskowolskiego.

Wydarzenie poprzedziło wręczenie kluczy do bram miasta zduńskowolskim żakom, które zainaugurowało obchody Dni Zduńskiej Woli. Szczegółowy program imprez zaplanowanych w ramach święta miasta na plakacie w załączeniu.