Spotkanie z młodzieżą w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli
11-06-2015

W środę 10 czerwca Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli gościło grupę młodzieży z Ochotniczego Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli. Młodzież została przyjęta przez Starostę Zduńskowolskiego Wojciecha Rychlika, Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego Janusza Kochelskiego, Skarbnika Powiatu Annę Królikowską oraz Sekretarza Powiatu Jacka Hillebranda, którzy zapoznali ich z najważniejszymi aspektami funkcjonowania instytucji samorządu powiatowego, możliwościami zostania radnym czy też specyfiką budżetowania samorządu.

Na koniec spotkania goście zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Mamy nadzieję, że ta wizyta w Starostwie zainspirowała młodych zduńskowolan do bardziej aktywnego uczestnictwa w życiu naszego powiatu.