Prace remontowe na oddziale chirurgii
08-06-2015

Zduńskowolski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że Wojewoda Łódzki wyraziła zgodę na czasowe zaprzestanie działalności leczniczej dla Oddziału Chirurgii Ogólnej z Salą Intensywnego Nadzoru Medycznego w okresie od 06 czerwca godz. 00.00 do 29 czerwca 2015 roku godz. 08.00 w związku z koniecznością przeprowadzenia prac remontowo – modernizacyjnych i porządkowych.

W związku z powyższym – w w/w terminie -  pacjenci wymagający hospitalizacji w Oddziale Chirurgicznym winni być kierowani do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. Kard. S. Wyszyńskiego w Sieradzu lub innych ościennych szpitali.

Prosimy o zrozumienie i właściwe kierowanie pacjentów