ORLIKOWA LIGA MISTRZÓW "LOLEK CUP"
19-05-2015

W miniony weekend na boisku przy II Liceum Ogólnokształcącym rozpoczęła się ORLIKOWA LIGA MISTRZÓW "LOLEK CUP".

Orlikowa Liga Mistrzów potrwa do końca lipca. Zawodnicy zostali podzieleniu na dwie kategorie wiekowe: gimnazjum i liceum plus starsi. W każdej gra po osiem zespołów.

Na Orliku przy ul. Jasnej spotkali się w grupie gimnazjalistów drużyny: PG 1, Trampolina Gimby, Zenit, BVB 90, Armia Palucha, Petałda mirabelki, Gang Albanii, Spoceni w lodówce. W kategorii liceum i starszych zagrają: FC Zjednoczeni, Ceszybuły, Ja I Moje Ziomki, Wimbledon, Bania max, Schalke07, La furia roja i Czarne pumy seniorzy.

Wszystkie drużyny grają w systemie pucharowym w podziale na grupy, ,,każdy z każdym". Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do fazy finałowej.

Turniej jest organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. św. Jana Pawła II i Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli.

Więcej informacji i zdjęć dostępne jest pod linkiem: https://www.facebook.com/cis.jp2/timeline