naglowek.jpg
 
Aktualności
Olimpijskie zmagania na Dolnej
13-05-2015
Galerie:
grafika
Ilość fotografii: 21

Duch walki jest w Was potężny - zwrócił się do piłkarzy starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik otwierając Regionalny Turniej Drużyn Siedmioosobowych Olimpiady Specjalne. - Tak naprawdę wszyscy, którzy się tutaj spotkaliście, jesteście już zwycięzcami.

 

Na boisku piłkarskim Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli stanęło dziś (środa) 9 Klubów Olimpiad Specjalnych. Są to: „Aplauz” Łask, „Helenówek” Łódź, „Leśni” Gromadzice, Opoczno, „Plantowa” Łódź, „Spartakus” Sieradz, „Tkacka” Łódź, „Trampek” Czepów i „Olimpijczyk” działający przy Zespole Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli, który jest gospodarzem tego sportowego wydarzenia.

Przed rozpoczęciem zmagań zawodnicy złożyli przysięgę: „Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku”.

 

 

Piłkarze zaczęli od tzw. gier obserwowanych 2 x 5 minut, by następnie przystąpić do rozgrywek turniejowych 2 x 10 minut. Sędzią głównym zawodów jest Piotr Jaksa. Mecze sędziują: Krzysztof Kaczmarek, Witold Skalski, Ryszard Cyran i Patryk Sokal, a Łukasz Zawada jest spikerem i dba o sprawny przebieg zmagań.

 

 

Współorganizatorami turnieju byli Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg