naglowek.jpg
 
Aktualności
Fizyka da się lubić
06-05-2015

Uczniowie z Gimnazjum w Zapolicach zdobyli pierwszą nagrodę w kategorii: „Eksperyment” w konkursie "Fizyka da się lubić".

 

Konkurs corocznie jest organizowany przez Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Fizycznego. Podzielony jest na dwie kategorie: „Eksperyment” i „Esej”.

Sprawozdanie z przeprowadzonego eksperymentu zostało opublikowane na stronie PTF oddział w Łodzi: http://www.wfis.uni.lodz.pl/ptf/konkurs/eksperymenty/Zapolice_1.pdf

 

Podczas Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w Łodzi uczniowie odebrali nagrody z rąk przewodniczącego oddziału łódzkiego PTF prof. dr hab. Tadeusza Wibiga. Zwycięska drużyna pracowała w składzie: Patrycja Kaźmierczak, Mariola Bartosik, Weronika Werbicka, Natalia Butwicka, Mateusz Rumpel, Mikołaj Ratajczyk i Damian Rubajczyk. Uczniowie są członkami Szkolnego Koła Fizycznego Bazyli, a pomiary mogli przeprowadzać w ramach projektu "Czeka na nas świat". Opiekunem grupy jest pan Grzegorz Czachorowski.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg