Lady D czyli Kobieta Niezwykła
22-04-2015

Do końca kwietnia można zgłaszać udział w konkursie „LADY D”, czyli Kobieta Niezwykła, adresowanym do kobiet niepełnosprawnych z województwa łódzkiego.

Celem konkursu jest w szczególności uhonorowanie niepełnosprawnych kobiet, zamieszkałych na stałe na terenie województwa łódzkiego, wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promowanie ich postaw.
Do udziału w konkursie zapraszają Parlamentarna Grupa Kobiet i Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych.
Honorowy patronat nad „Konkursem Lady D. im. Krystyny Bochenek” na etapie wojewódzkim w województwie łódzkim sprawują  Wojewoda Łódzki Pani Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień, Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanna Zdanowska.

W załączeniu regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.