III Sesja Rady Powiatu Zduńskowolskiego za nami
16-01-2015

Na posiedzeniu w dniu 16 stycznia br. Powiatowi Radni wybrali spośród siebie Wiceprzewodniczącego Rady – pana Tomasza Ziółkowskiego, który objął tą funkcję po Radnej Hannie Iwaniuk, która złożyła na poprzedniej sesji rezygnację z tego stanowiska.

Tematem przewodnim sesji było uchwalenie budżetu powiatu zduńskowolskiego na rok 2015 oraz podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2015-2025. Radni przyjęli ww. uchwały.

Podczas obrad powołano doraźną Komisję Statutową Rady Powiatu Zduńskowolskiego, w której skład weszli: pani Elżbieta Andruszkiewicz, pani Joanna Pawłowska oraz pan Marcin Łabędzki.